بازرگانی نوآوران اترک

Praesent gravida posuere purus, in rhoncus turpis blandit sit amet. Integer laoreet auctor dignissim. Quisque in neque vitae metus molestie malesuada. Nulla facilisi. Praesent nulla augue, fringilla vel condimentum sed, posuere vel mauris. In sollicitudin metus id tortor varius in bibendum augue porta. Sed ut velit eros. Sed in orci odio.

نکات مهم خرید کرکره!حتما مطالعه بفرمایید

ما برای پیشبرد اهداف فنی و کاری خود که شامل پاسخگویی سریع ، رضایت مشترکین ، وسعت کاری بیشتر و … راه های ارتباطی و کاری متفاوتی را برایتان گذاشته ایم.

انواع درب پارکینگ کرکره ای

درب اتوماتیک کرکره ای از لحاظ مکان ، فضا و تعداد تردد دارای انواع مختلفی می باشد . این نوع از درب های اتوماتیک معمولا برای امکان کم تردد مورد استفاده قرار می گیرد و برای واحدها و  ساختمان های پرنردد اصلا توصیه نمی شود . البته می توان موتورهای درب های اتوماتیک کرکره ای را به صورت ساید نصب نمود تا در ترددهای بالا جواب خوبی بدهد اما استهلاک ، صدا و خورندگی دربهای اتوماتیک کرکره ای را انکار نمود.

قبل از راه اندازی کرکره برقی باید تعداد تردد را در نظر گرفت تا بعداز مدتی سیستم دچار مشکل نشود.(توصیه میشود برای راهنمایی و مشورت نوع درب با کارشناسان ما تماس بگیرید 09214241536)

قیمت نصب و راه اندازی کرکره برقی معمولا برای انواع مختلف آن فرق می کند . مثلا نوع سکشنال درب اتوماتیک هم قیمت زیادی دارد و هم نصب آن تقریبا برحسب متر مربع ، دوبرابر نصب و راه اندازی کرکره برقی اتوماتیک معمولی می باشد.

 

قیمت کرکره برقی معمولا به فیلر یا همان قطر و گوشت تیغه هم بستگی دارد . هرچقدر قطر تیغه بیشتر باشد ، قیمت ، کیفیت و عمر آن بیشتر می شود.

قیمت کرکره هوشمند اتوماتیک به نوع آلیاژ آلومینیوم بکار رفته هم بستگی دارد . بعضی از تولیدات این نوع کرکره ها متاسفانه از ضایعات می باشد که در مدت بسیار کوتاهی کارآیی خود را از دست می دهد و سیستم به صدا افتاده و امکان از هم جداشدن تیغه ها را به همراه خواهد داشت.

نصب و راه اندازی کرکره برقی هم باید حتما توسط نصاب و تکنسین های وارد به کار انجام بپذیرد. نصب و راه اندازی کرکره های برقی با کوچکترین اشتباه باعث صدمات شدید به کرکره و در صورت بحرانی بودن نصب به افتادن رول کرکره خواهد شد.

کافیست در نصب کرکره برقی شفت اصلی که کرکره به دور آن می پیچد نا تراز و شلنگ تراز نشده باشد ، در نتیجه نصب کرکره هوشمند اتوماتیک به مشکل برخورد کرده و کرکره به صورت مخروطی رول می شود و کپس ها یا همان پلاستیک های مهار طرفین کرکره به بیس پلیت برخورد کرده و کرکره معدوم خواهد شد.

فقط فروش هدف ما نیست.ما علاوه بر فروش به زیبایی و پیشرفت و هزینه ورضایت مندی شما می اندیشیم. تبلیغات گسترده ای است رضایت شما! با سپاس  بهرام نیا

محتوای بیشتر در این بخش: « کاور موتور توبولار
بازگشت به بالا

تماس با ما

 

ارتباط مستقیم با کارشناسان فروش 

02155449317     02155449401    09120243118    09214241536

 

                               جهت عضویت روی کلیک کنید . تلگرام   telegram                                        

آهن مکان -فاز 1 شرقی - پلاک 20

 

جهت دریافت لیست قیمت و استعلام موجودی ها با ما تماس بگیرید.

Top of Page نماینده رسمی موتور بارزانته ایتالیا وارد کننده موتور کرکره برقی