بازرگانی نوآوران اترک

Praesent gravida posuere purus, in rhoncus turpis blandit sit amet. Integer laoreet auctor dignissim. Quisque in neque vitae metus molestie malesuada. Nulla facilisi. Praesent nulla augue, fringilla vel condimentum sed, posuere vel mauris. In sollicitudin metus id tortor varius in bibendum augue porta. Sed ut velit eros. Sed in orci odio.

خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 168

اندکپ فلزی و پلاستیکی

 از اعضای اصلی در کرکره برقی می توان به اندکپ ها اشاره کرد ، کرکره برقی  به طور کلی دارای دو تکیه گاه می باشد ،  یکی در سمت موتور و دیگری در سمت مقابل می باشد ، قسمتی از این تکیه گاه را اندکپ تشکیل داده وباعث آسانی در امر چرخش سیستم می شود ،این عضو در انتهای لوله (محور سیستم) قرار گرفته و  بار کرکره برقی را  از یک سو تحمل میکند ، اندکپ سیستم (سازه) رادر راستاهای افقی و عمودی مهارمیکند و تنها اجازه ی دوران حول محور کرکره برقی را میدهد ، اندکپ ها به دودسته اصلی تقسیم میشوند:

اندکپ های همراه با یاتاقان (اندکپ های فلزی):

این اندکپ ها معمولا از یک یا چند پولک و یک محور ( شفت ) فولادی تشکیل شده اند ، یکی از پولک ها به دهانه لوله ( محور کرکره برقی ) با جوش یا پیچ متصل شده و بقیه پولک ها داخل لوله میمانند و سر دیگر اندکپ داخل یاتاقان قرار میگیرد ، در این اندکپ ها یاتاقان بر روی دستک یا صفحه  ی متصل به شاسی کرکره برقی   با پیچ نصب میشود . تجربه نشان داده که در این اندکپ ها خطر شکستگی  کمتر از نوع دیگر است .

 

اندکپ های بلبرینگ سر خود همراه ستاره ای ( اندکپ های پی وی سی ) :

در این نوع از اندکپ ها دو بلبرینگ در محور آن و زیر پوشش پی وی سی قرار گرفته  و  سر دیگر شفت اندکپ در ستاره ای ثابت میشود ،  ستاره ای  بر روی دستک یا صفحه ی متصل به شاسی کرکره برقی با پیچ یا جوش نصب میشود . این نوع اندکپ ها را تنها با پیچ یا پرچ میتوان در لوله نصب کرد . مزیت این اندکپ ها  استفاده از خار  در آنها میباشد .

کرکره برقی

موارد مرتبط

محتوای بیشتر در این بخش: « موتور ساید درب اتوماتیک »
بازگشت به بالا

تماس با ما

 

ارتباط مستقیم با کارشناسان فروش 

02155449317     02155449401    09120243118    09214241536

 

                               جهت عضویت روی کلیک کنید . تلگرام   telegram                                        

آهن مکان -فاز 1 شرقی - پلاک 20

 

جهت دریافت لیست قیمت و استعلام موجودی ها با ما تماس بگیرید.

Top of Page نماینده رسمی موتور بارزانته ایتالیا وارد کننده موتور کرکره برقی