بازرگانی نوآوران اترک

Praesent gravida posuere purus, in rhoncus turpis blandit sit amet. Integer laoreet auctor dignissim. Quisque in neque vitae metus molestie malesuada. Nulla facilisi. Praesent nulla augue, fringilla vel condimentum sed, posuere vel mauris. In sollicitudin metus id tortor varius in bibendum augue porta. Sed ut velit eros. Sed in orci odio.

خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 168

کاور موتور توبولار

کاور موتور توبلار( جهت دریافت لیست قیمت  اینجا کلیک کنید)

 یکی از انواع کرکره های برقی شامل کرکره برقی با موتور توبلار است که دارای بیشترین کاربرد در صنعت کرکره و درب های برقی می باشد.

 کرکره های توبلار به گونه ای می باشند که موتور آنها بر روی محور و یکی از طرفین کرکره قرار می گیرد از این رو قسمتی از موتور به خودی خود دارای پوشش نمی باشد و از طرفی تنظیمات کرکره نیز در آن بخش قرار دارد.

 تنظیمات کرکره های برقی شامل دو میکرو سوئیچ در قسمت پایین موتور توبلار است که این دو میکروسوئیچ جهت تنظیم میزان بالا یا پایین بردن کرکره استفاده می شوند. قسمت دیگر تنظیمات شامل قسمت خلاص کن دستی کرکره است که این قسمت در مواقعی که قطع برق اتفاق می افتد مورد استفاده قرار می گیرد و کرکره با استفاده از یک اهرم ( آچار آلنی) به بالا یا پایین هدایت می شود.

 کرکره های توبلار علی رغم کاربرد بسیار دارای ضعف قابل توجه و غیر قابل اغماضی است. همان طور که در بالا بیان شد قسمت عمده موتور در حد فاصل مابین کرکره و صفحه نگه دارنده است که دارای پوشش نمی باشد و غالبا در قسمت بیرونی ورودی ها نصب می گردند. اگرچه موتور های توبلار ضد آب می باشند اما در مواقع بارندگی های ممتد و طولانی امکان ورود رطوبت از میکروسوئیچ ها به داخل موتود وجود دارد همچنین تابش مستقیم نور آفتاب موجب پوسیدگی کابل های برق موتور می گردد و از طرفی میکروسوئیچ های تنظیم و خلاص کن دستی دارای اهرم ( سوئیچ ) به صورت آلن است. این آچار های آلن در سراسر دنیا برای تمام کرکره های توبلار تک سایز می باشد. این بدان معناست که تمام کرکره ها را می توان با استفاده از یک نوع آچار باز، بسته و تنظیمات آنرا دستکاری نمود.

 در این اختراع سعی شده است قطعه ای طراحی گردد تا ضمن پوشش کامل متور توبلار، این موتور را در برابر بارش باران و نور مستقیم آفتاب که باعث پوسیدگی کابل های موتور می گردد، محافظت نماید و حفاظتی امنیتی از میکروسوییچ های متور و قسمت خلاص کن دستی داشته باشد. همچنین این قطعه برای انواع کرکره های توبلار قابل استفاده بوده به طوریکه نصب آن برای هر فرد بدون دانش فنی این رشته آسان باشد. 

✔  این قطعه با طراحی بسیار ساده و منحصر به فرد قابلیت پوشش کامل موتور های توبلار را در هر شرایطی داراست و این پوشش جهت برطرف کردن تمام معایب ذکر شده کارایی دارد.
✔  طراحی این قطعه به گونه ای است که هر فرد بدون دانش فنی این حرفه می تواند آن را به راحتی و به صورت کشویی نصب کرده و باز نماید.
✔  این قطعه با داشتن جا قفلی به صورت لولایی قابلیت آن را دارد تا در هر دو طرف کرکره های برقی توبلار نصب گردد. و راست یا چپ بودن موتور کرکره هیچ تفاوتی در طراحی آن ایجاد نخواهد کرد.

 مزایای کاور توبلار

 

بالا رفتن ضریب امنیت موتور و کرکره برقی.
پیشگیری از خسارات ناشی از بارش باران و تابش آفتاب بر موتور توبلار و کابل های برق آن.
جلوگیری از دسترسی آسان به قسمت خلاص کن و میکرو سوییچ های موتور توبلار.
جلوگیری از چرخش احتمالی موتور. 
قابلیت نصب در دو طرف کرکره بدون تغییر در طراحی.
قابلیت استفاده برای تمام کرکره های توبلار و کرکره هایی که قبلا نصب شده اند.
نصب آسان و بدون نیاز به ابزار خاص در کوتاه ترین زمان ممکن
پوشش کامل موتور و افزایش زیبایی ظاهری کرکره هاروش نصب کاور توبلار

این قطعه را ابتدا به صورت کشویی بر روی موتور توبلار سوار کرده به گونه ای که جا قفلی لولایی درون شیار بالایی صفحه (پلیت) قرار گیرد. سپس با استفاده از پیچ های موجود قطعه را از قسمت انتهایی به صفحه ( پلیت ) متصل می نماییم و در نهایت قفل آویز یا کتابی را به جا قفلی می زنیم. جا قفلی لولایی به گونه ای است که اولا باعث انعطاف بیشتر قطعه در حین نصب و باز کردن می شود و دوم آنکه لولایی بودن آن مزیتی است تا بتوان این قطعه را در هر دو طرف کرکره بدون نیاز به تغییر در طراحی استفاده نمود.

این قطعه به راحتی و به صورت کشویی بسته و باز می شود و تمام افراد قادر به انجام آن بوده و نیازی به تکنسین حرفه ای جهت نصب ندارد. حال در مواقع ضروری جهت تنظیم مجدد کرکره برقی یا در مواقع قطع برق می توان به راحتی پیچ ها و قفل را باز نموده و با استفاده از آچار های آلنی مخصوص این کرکره ها، کار را انجام داد. در انتها قابل ذکر است این قطعه فلزی دارای استحکام بالا بوده و پوشش آن رنگ گوره ای است که این امر مانع زنگ زدگی و پوسیدگی خود قطعه است. 

بسته بندی کاور توبلار

 

بازگشت به بالا

تماس با ما

 

ارتباط مستقیم با کارشناسان فروش 

02155449317     02155449401    09120243118    09214241536

 

                               جهت عضویت روی کلیک کنید . تلگرام   telegram                                        

آهن مکان -فاز 1 شرقی - پلاک 20

 

جهت دریافت لیست قیمت و استعلام موجودی ها با ما تماس بگیرید.

Top of Page نماینده رسمی موتور بارزانته ایتالیا وارد کننده موتور کرکره برقی