اترک در (نمایندگی تیغه آکرول )


5977

ریموت طرح بتا لرن

محبوبیت :
موجود

108,000ریموت طرح بتا لرنینگ کد با فرکانس 433 مگاهرتز + مناسب برای درب پارکینگ، کرکره و جک و...

ریموت کنترل طرح بتا از نظر شکل و ظاهر کاملا شبیه به ریموت بتا مدل ۲۰۰۷ می باشد. این ریموت دارای فرکانس کاری ۴۳۳ مگاهرتز هست و طول برد آن در فضای آزاد به حدود ۴۰ متر می رسد. البته این متراژ بسته به شرایط محیط و ولتاژ باتری ریموت دارد. به طور مثال اگر رسیور در نقطه ی کوری نصب شده باشد یا باتری ریموت به مرور ضعیف شده باشد طبیعتا برد ریموت کمتر خواهد شد .

ریموت طرح بتا دارای قاب پلاستیکی مشکی رنگ با نوار کروم نقره ای می باشد و چهار عدد دکمه به نام های  A B C D روی آن تعبیه شده که نشانگر ۴ کانال بودن این ریموت می باشد و کاربر می تواند متناسب با تنظیمات خود و سبک کار رسیور صنعتی مورد استفاده، از آن ها بهره ببرد. همچنین یک حلقه ی جا کلیدی توسط یک نوار چرمی به این ریموت متصل شده است که از آن می توانید جهت آویزان کردن ریموت استفاده کنید.

ریموت ۴ کانال طرح بتا از یک عدد باطری ریموتی ۱۲V 27A بهره می برد که برای تعویض آن ابتدا باید سه عدد پیچی که در پشت ریموت قرار دارد را باز نمایید، قاب پشت آن را جدا کنید و سپس باتری را از جای خود بیرون آورده و تعویض نمایید. در ریموت درب پارکینگ طرح بتا از آی سی ev 1527 استفاده شده است که معروف ترین آی سی ریموت های کدلرن می باشد.
از ریموت طرح بتا برای استفاده روی درب پارکینگ، کرکره برقی، دزدگیر اماکن و دربازکن های ریموتی استفاده زیادی می شود. این ریموت با کیفیت های مختلف و قیمت های متفاوتی در بازار موجود می باشد که این ریموت جزو ریموت های خوب بازار به شمار می آید.


نظر خود را در رابطه با این کالا به اشتراک بگذارید
مرتبط با این محصول
جستجو تماس
چت ورود